Hakkımızda
HAKKINDA;
Sizlere ihtiyacınız olan en mükemmel besin desteklerini sunmak amacıyla Life Time 1988 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Üretici firması kendi alanında otorite olarak kabul edilen NUTRACEUTİCAL’dır.
KALİTE STANDARTLARIMIZ;
Life Time’ın ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine verdiği önem, Amerika Birleşik Devletleri’nde ‘’The NNFA(NationalNutrionalFoodAssociation=Amerikan Ulusal Gıda Derneği)nin GMP Certificate (İyi üretim uygulamaları sertifikası) ile ödüllendirilmiştir. Life Time ürünleri FDA (Food&Drug Administration=Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından belirlenen GMP (GoodManifacturingPractices=İyi üretim uygulamaları) kurallarına göre, en yüksek kalite kontrol standartlarında üretilmektedir. Life Time ürünleri etiketlerinde belirtilen içerik miktarlarını garantileyen Amerikan Ulusal Gıda Derneği(NNFA)’nin ‘’TrueLabel’’ programına kayıtlıdır.
MİSYONUMUZ;
LifeTime formüllerinde kullanılan bitkisel karışımlar ve besin destekleri, yüksek kaliteli hammaddelerden elde edilmektedir.Çevre kirliliğinin yarattığı zararlı kimyasal ve biyolojik toksinleri içermez; ayrıca sizlere ulaşan ürünün en yüksek güvenilirliğini, uyguladığı sıkı kalite ve kontrol sistemleri ile gerçekleştirir. Sadece yüksek kalite güvenilirliği sağlanmış ürünler sizlerin kullanımına sunulmuştur. Life Time ürüneri, titizlikle seçilen doğal hammaddelerden günümüzün beklentilerine cevap verecek şekilde hazırlanan etkin formüllerle sunulmaktadır. Life Time olarak sizlere ihtiyacınız olan en mükemmel besin desteklerini sunmak için çalışıyor ve sizlerden aldığı destek ile yolumuza devam ediyoruz.