Lifetime

Q-CLA/X with L-Carnitine Capsules

Toplam 180 Kapsül / 6 kapsül için; CLA (Conjugated Linoleic Acid) (Safflower Oil – Aspir Çiçeği Yağı) .…2000 mg  GreenTea (Camellia sinensis) Yeşil Çay….500 mg  Chromium (Chromemate® Chromium Polynicotinate) Krom….200 mcg  Citrus urantium – Turunç……19,5 mg  Acetyl L-Carnitine HCI………100 mg  Blond Psyllium Husk (Plantago ovata) Pisilyum Bitkisi Tohumu(Karnıyarık otu)……..60 mg

  Kullanım önerisi: Sabah ve akşam, günde 2 kez yemek aralarında, tercihen bol su ile 3’er kapsül alınması tavsiye edilir.
Konjuge linoleik asit (CLA): CLA ile zengin beslenme programları vücutta yağ oranlarının azalmasına yardımcı olup daha sağlam ve sıkı kas yapısını güçlendirdiği görülmüştür. Yeşil Çay: İçeriğindeki polifenol bileşenleri ile termojenik reaksiyon göstererek ve yağ oksidasyonunu artırır. Krom: Vücudun temel fonksiyonları için önemli bir mineraldir.Krom insülin metabolizması ile birlikte hareket eder. Acetly L-Carnitine: Yağ dokusunun enerji açığa çıkarılmak üzere kullanımını desteklediği düşünülmektedir. Yağ yakımı sonucu kanda yükselen keton miktarının atılmasında rol oynar. Blond psyllium husk (karnıyarık otu): Psyllium lifleri bol su ile birlikte alındığında atık maddeleri emerek arınma işlemine ve bağırsak hareketlerinin düzenlenmesine yardım ettiği ve detoks desteği sağladığı görülmüştür. Citrus aurantium-bitter orange (turunç özü): Citrus aurantium, sağlıklı bir gıda kaynağı olarak yüzyıllar boyunca rağbet görmüştür.
Tavsiye Edilen Fiyat : 311.00