Sizlere ihtiyacınız olan en mükemmel besin desteklerini sunmak amacıyla Life Time 1988 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Üretici firması kendi alanında otorite olarak kabul edilen NUTRACEUTİCAL’dır.

Çocukluğumuzun anılarında saklı olan o mis gibi kokan sebze ve meyveler ne yazık ki artık sadece ulaşmakta zorlandığımız uzak bir hatıra. Yoğun iş temposu, çevre kirliliği, radyasyon, yanlış tarım uygulamaları sebebiyle yaşam kalitemiz gün geçtikçe düşüyor. Doğanın bize sunduğu hediyelerden yeteri kadar yararlanamıyor, beslenme ihtiyaçlarımızı gerektiği şekilde karşılayamıyoruz. Günümüz olumsuz koşulları hızla vücudumuza nüfuz ederken bu etkilerden uzaklaşmanıza yardımcı olacak çözümler size mutlu ve sağlıklı bir hayatın kapılarını aralayabilir.

Life Time olarak sizlere birçok alternatif sunarak, kaliteli yaşam standartlarına ulaşmanıza yardımcı olmak için 1988 yılından bu yana titizlikle çalışıyoruz.

Life Time formüllerinde kullanılan bileşenler yüksek kaliteli hammaddelerden elde ediliyor. Life Time ürünlerini FDA’nın belirlediği GMP kurallarına göre üretmekle beraber etiketlerinde belirtilen içerik miktarlarının doğruluğunu garantileyen ‘True Label’ programına kayıtlıdır. Life Time‘ın ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ABD‘de ‘the NFFA’ dan aldığı GMP sertifikası ile belgelenmiştir.

Life Time ;  pazar ve tüketim alışkanlıklarını değişmesiyle beraber tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ürün formülasyonlarını geliştirmeye devam ediyor.

En Çok Aranan Takviyeler